DOŁĄCZ DO NAS

Valorant

Valorant: Zamknięta beta wkrótce się zakończy; co to oznacza dla twojego postępu w grze?

Redakcja

Opublikowano

dnia

Riot Games

Zakończenie Valorant Zamknięta Beta zakończy się 28 maja a gra oficjalnie zostanie wydana 2 czerwca. Znaczna część postępów zostałaby utracona, gdy gracze z zamkniętej wersji beta przeszliby do pełnej wersji gry, zatem co to oznacza dla Twojego postępu w grze ?

Valorant w dalszym ciągu cieszy się ogromną popularnością w przypadku gry, która jest wciąż w zamkniętej wersji beta.

Zamknięta beta już niedługo dobiegnie końca a dokładnie 28 maja 2020 roku. W najnowszym wpisie na blogu Riot Games producent ogłosił, że Valorant zostanie oficjalnie wydany 2 czerwca. W związku z tymi wiadomościami wielu graczy zastanawia się, jaki postęp swojej rozgrywki w zamkniętej wersji beta byliby w stanie zatrzymać po oficjalnej premierze gry, o ile w ogóle mogą ją zatrzymać.

Wraz z rozpoczęciem trybu Competitive, Valorant naprawdę zaskakiwał, a jego popularność wzrosła wystarczająco wysoko, aby móc pobić swoje rekordy podczas transmisji na żywo na platformie Twitch. Wśród fanów FPS było bardzo duże zapotrzebowanie na klucze beta. Ci na tyle uprzywilejowani, aby mieć dostęp do gry, wspinali się po szczeblach rankingowych krok po kroku.

Brak możliwości przeniesienia zamkniętej wersji beta byłby dla wielu bardzo frustrujący. Ponowne rozpoczęcie od nowa raczej nie będzie stanowić problemu, ale ponowne przeżycie trollów w kolejce solo może być trochę denerwujące.

Jednak po najnowszym wpisie na blogu, w którym ujawniono także nowego agenta i nową mapę, możemy śmiało powiedzieć, że gracze będą w stanie zachować część osiągniętego postępu, a także pewne profity zwiększające poziom.

Valorant zamknięta beta dobiega końca

W niecałe dwa miesiące od premiery zamknięta beta już się kończy. Deweloperzy Valorant potwierdzili, że 28 maja, o godzinie 18:00 czasu polskiego we wszystkich regionach zamknięta beta oficjalnie się zakończy.

Będziesz jednak mógł załadować grę do godziny 17:59 czasu polskiego ale kolejki zostaną później wyłączone, a serwery zostaną oficjalnie wyłączone o godzinie 20:30 czasu polskiego.

Gra Valorant miała początkowo mieć oficjalną światową premierę. Ale są pewne regiony, w których jeszcze nie ma serwera. Riot Games mówi o tym:

„Wciąż są pewne regiony, do których jeszcze nie możemy dotrzeć, takie jak Wietnam, Indie, Bliski Wschód i kilka innych.”

Do czasu oficjalnego uruchomienia gry nie będzie żadnych dalszych aktualizacji i patchy od twórców. Producent wykonawczy Valorant, Anna Donlon, wczoraj w tweecie ogłosiła, że ponieważ gra jest tak blisko pełnej premiery, udostępnianie łatek i poprawek błędów w tym momencie nie byłoby świetnym pomysłem.

Donlon stwierdziła, że przed uruchomieniem gry nie będzie żadnych łatek. Jednak sama premiera zawierałaby poprawki i ulepszenia wielu zgłaszanych wcześniej problemów.

„Nie będziemy ponownie łatać przed uruchomieniem, ponieważ serwery wkrótce przestaną działać. Ale premiera będzie zawierać poprawki i ulepszenia wielu problemów, które gracze zgłaszali. Informacje o poprawce zostaną dołączone.”

Co zatem możesz przenieść do pełnej wersji gry z zamkniętej wersji beta Valorant ?

W swojej najnowszej informacji Riot Games oświadczyło, że postępy w grze Valorant, takie jak rankingi, zostaną utracone po zakończeniu zamkniętej wersji beta.

Gracze Valorant byliby jednak w stanie zachować wszystko, co zarobili w zamkniętej przepustce gracza beta. Ale zakup w sklepie nie zostałby przeniesiony i bez względu na to, ile punktów Valorant można kupić, zostanie on ponownie przyznany klientowi gracza, z dodatkiem 20% premii.

Tak więc, jeśli zainwestowałeś około 1000 VP na zdobycie skórek broni i Agentów w zamkniętej wersji beta Valorant, nie tylko ta kwota zostanie ci zwrócona, ale otrzymasz dodatkowo 200 VP.

Ponieważ większość twojego postępu w rankingu i postępach w meczu zostałaby utracona, Riot zdecydował się zaoferować bonus graczom, którzy będą wygrywać w trybie rankingowym. Tak więc ogólny handel nie jest taki zły, ponieważ nie tylko odzyskasz wszystkie swoje VP, ale także dostaniesz zachętę do postępu w grze.

Utrata rangi rzeczywiście nie byłaby zasłużona u wielu graczy. Ale ważne jest, aby pamiętać, że kiedy zaczynasz od nowa, twój drugi postęp może być o wiele lepszy niż pierwszy. Co więcej, będziesz mógł wspiąć się na szeregi znacznie szybciej niż wcześniej. Kto wie, może po prostu uda ci się zebrać kilka nowych umiejętności podczas gry.

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Reklama
Comments