DOŁĄCZ DO NAS

Esport

Ubisoft przedstawia strategię Rainbow Six na tle esportu

Redakcja

Opublikowano

dnia

Turnieje e-sportowe Ubisoft dla Rainbow Six w Europie rozpoczną się za około miesiąc od nowej z udziałem topowych organizacji w branży esportowej, ogłosiła dziś firma.

Od 22 czerwca European League składać się będzie z 10 drużyn mierzących się na arenie w grze online w trybie round round-bin, przy czym mecze będą się odbywać w poniedziałki i środy. Zaangażowane zespoły to Rogue, Virtus Pro, G2 Esports, Team Secret, Natus Vinceere i Team Vitality. Konkurs będzie transmitowany zarówno na Twitchu jak i na platformie YouTube.

Playoffy ligi zostaną rozegrane w grudniu, a liga użyje systemu spadkowego z dodatkowym playoffem spadkowym w celu ustalenia, kto zostanie usunięty z ligi w przyszłym sezonie.

Wraz z European League, Ubisoft dodaje nową ligę o nazwie”European Challenger League”, która ma na celu służyć aspirującym zawodowcom jako sposób na zdobycie doświadczenia i zaistnienia na scenie. Ta liga zacznie działać jesienią. Nie podano jeszcze żadnych innych szczegółów dotyczących formatu i harmonogramu odbycia turnieju European Challenger League.

Ubisoft ogłosił również strategie esportowe mające na celu zwiększenie oglądalności dla fanów gry. Mimo, że mecze będą odbywały się online, turniej będzie transmitowany na żywo z nowego studia we Francji, co daje możliwość dodania kilku funkcji, które mają na celu poprawę wrażeń dla kibiców.

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Reklama
Comments