DOŁĄCZ DO NAS

Valorant

Ostre słowa Shrouda: “VALORANT nie jest gotowy. Nie wiem, co oni kurwa robią”

Redakcja

Opublikowano

dnia

mixer.com/shroud

Shroud wyjaśnił swoje przemyślenia podczas wczorajszej transmisji na mixerze, na temat zbliżającej się premiery VALORANT, według niego gra potrzebuje trochę więcej czasu na rozwój. Popularny streamer uważa, że Riot Games wypuszcza grę zbyt wcześnie.

VALORANT to jedna z najbardziej oczekiwanych gier roku, która już odniosła duży sukces w zamkniętej wersji beta. Riot Games ogłosiło niedawno, że gra zostanie wydana 2 czerwca, co zostało dobrze przyjęte przez fanów, którzy są podekscytowani pełną wersją gry. Jednak niektórzy uważają, że Riot wypuszcza grę zbyt wcześnie.

Shroud wyjaśnił, dlaczego uważa, że gra zostanie wydana wcześniej niż oczekiwano i że Riot Games może działać pod presją.

„Nie są gotowi. VALORANT nie jest gotowy. Nie wiem, co oni, kurwa, robią.”

– powiedział Shroud

„Myślę, że Riot po prostu ich pogania… Myślę, że Riot naciska na te małe psy, by wydały tą grę, a oni prawdopodobnie myślą sobie “kurwa, nie jesteśmy gotowi, ale spróbujmy zrobić co w naszej mocy”

Shroud wyjaśnił również, że w grze brakuje wielu funkcji, a premiera może być chaotyczna z powodu daty premiery.

Pomimo przeczucia, że VALORANT nie jest gotowy na pełne wydanie, Shroud zastanawiał się, czy potrzebne zmiany będą gotowe przed uruchomieniem.

„Jest to bardzo możliwe, może już naprawiają każdy problem po uruchomieniu… Może już jest prawie gotowy”

– powiedział streamer

Wszyscy gracze będą mogli zagrać w pełną wersję VALORANT już 2 czerwca 2020.

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Reklama
Comments