DOŁĄCZ DO NAS

CS:GO

Olofmeister robi przerwę od CS:GO “spotkamy się ponownie”

Redakcja

Opublikowano

dnia

Liquipedia

Legenda Counter-Strike, Olof „olofmeister” Kajbjer Gustafsson odchodzi od aktywnego składu FaZe Clan CS:GO, powołując się na problemy ze zmęczeniem i motywacją jako uzasadnienie swojej decyzji.

FaZe ogłosiło na Twitterze z 23 maja, sugerując jednocześnie, że szwedzki weteran wróci do składu, ale po bardzo potrzebnej przerwie, aby dojść do siebie.

„Nadal kocham tą grę i scenę, ale muszę odzyskać motywację”

– wyjaśnił.

„Zamierzam wziąć trochę wolnego, żeby się zregenerować i pomyśleć o swojej przyszłości”

Wskazał, że czuje się coraz bardziej zmęczony i wykorzysta tę przerwę, aby ponownie odkryć swoją motywację do gry na poziomie, który zawsze pokazywał.

„Postanowiłem odpocząć od Counter-Strike” – powiedział Olof w liście do fanów. „W ostatnim okresie czułem się coraz bardziej zmęczony i traciłem motywację do robienia z siebie oraz z moich kolegów z drużyny i FaZe Brand Justice”

Faze Clan Twitter

Podpisał się zachęcającą wiadomością: „spotkamy się ponownie” a jego decyzję poparli koledzy z drużyny.

„Dziękuję Olofmeister za wszystko!” – powiedział Nygaard „rain” Håvarda – członek drużyny FaZe Clan “Spełniło się marzenie, gdy dołączyłeś w 2017 roku i masz ze sobą tyle wspaniałych wspomnień w grze i poza nią! Bez względu na to, co zdecydujesz, w życiu powrócisz, bracie.”

FaZe Clan boryka się z ostatnimi wydarzeniami, ale zespół nadal jest w dużej mierze postrzegany jako 10 najlepszych drużyn na świecie, biorąc pod uwagę ich listę wypełnioną po brzegi graczami na poziomie elitarnie profesjonalnym.

28-latek pozostawi pustkę w zespole składającym się z raina, NiKo, coldzera i „Broky”. Trener i były zawodowy zawodnik Janko „YNk” Paunović prawdopodobnie wkroczy, by wypełnić puste miejsce w składzie, jeśli nie zostaną ogłoszone żadne inne ogłoszenia. FaZe Clan rozpocznie bieg w europejskich kwalifikacjach DreamHack Masters Spring 2020 25 maja. Tworzą czteroosobową grupę C wraz z fnatic, GODSENT i Spirit. Ich pierwszy pojedynek będzie przeciwko GODSENT, który FaZe wykonał szybką pracę po ostatnim spotkaniu – romans 2-0 na ESL One: Road to Rio 5 maja.

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Reklama
Comments