DOŁĄCZ DO NAS

Valorant

Nowy agent, nowa mapa i nowy tryb gry po premierze VALORANT

Redakcja

Opublikowano

dnia

Wraz z oficjalną premierą VALORANT, która przypada na 2 czerwca 2020 roku Riot Games przygotowało nową mapę, tryb gry oraz nowego agenta. Producent wykonawczy Valorant i dyrektor gry ujawnili nowe smaczki dla fanów gry na Summer Game Fest.

Oprócz oficjalnej transmisji na żywo od Valorant, twórcy gry opublikowali klip z oficjalną datą premiery na Twitterze, a także klip w duecie Phoenix i Jett przedstawionych na mapie, której nie widzieliśmy wcześniej. Dyrektor gry podczas transmisji Summer Game Fest potwierdził, że Phoenix i Jett pojedynkują się na nowej mapie. Film pokazuje, jak będzie wyglądać mapa z długimi korytarzami i budynkami podobnymi do tych z mapy Bind, a ta mapa pojawi się, gdy gra zostanie oficjalnie wydana w czerwcu.

Nowy agent i nowy tryb gry w Valorant

Dyrektor gry przyznał, że pierwotny plan z Valorant miał mieć 12 agentów w oficjalnej wersji, ale gra będzie grywalna już z 11, co oznacza, że ​​nadchodzi jeden nowy Agent.

„Jedenasty agent, którego ludzie zobaczą pierwszego dnia, jest zdecydowanie interesujący… i może trochę pikantny”

POWIEDZIAŁ dyrektor gry Joe „Ziegler”

Najwyraźniej inny agent, który pierwotnie planowali dodać nie spełniał oczekiwań fanów. Jednak w przyszłości prawdopodobnie pojawi się więcej agentów.

SuperCakes poruszyło także kwestię dodatkowej zawartości, która pojawi się w momencie wydania. Zbliża się przepustka do bitwy, która będzie zawierać nowe skiny broni, postaci i karty graczy. Ziegler dodał, że skórki do broni, które planują wyprodukować, będą podobne do obecnych i powiedział: „Jak dotąd podobały ci się skórki do broni, będziesz zadowolony z tego, co nadejdzie”.

Jeśli treści kosmetyczne nie są na twojej drodze, jest jeszcze jedna wielka niespodzianka w oficjalnym wydaniu gry. SuperCakes ujawniło, że planują wypuszczenie drugiego trybu Valorant podczas premiery. Żaden programista nie chciał ujawniać zbyt wiele na temat nowego trybu gry, ale ma on być „trybem krótszym, w którym można grać pomiędzy”, bardziej stresującymi i dłuższymi trybami rywalizacji.

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Reklama
Comments