DOŁĄCZ DO NAS

Valorant

Myth: „Wyszukiwanie gier solo w VALORANT to sabotaż rangi”

Redakcja

Opublikowano

dnia

VALORANT stał się jednym z najpopularniejszych tytułów dla fanów strzelanek FPS od czasu zamkniętej wersji beta na początku kwietnia. Ale wciąż są ludzie, którzy nie są całkowicie oddani grze, w tym popularny streamer TSM Myth.

Na początku swojego wczorajszego streamu Myth powiedział, że chce zagrać w trybie rankingowym VALORANT – ale nie był pewien, czy chce grać sam w tym trybie. Wyjaśnił, że w grze rankingowej nie ma sensu, aby gracze solo i duo mogli porównywać się z pięcioosobowymi grupami, ponieważ dobrze skoordynowana drużyna najprawdopodobniej osiągnie lepsze wyniki niż pięć losowych osób.

Pełne pięcioosobowe teamy zazwyczaj składają się z przyjaciół, którzy grają razem przez jakiś czas, co oznacza, że ich komunikacja jest wiele lepsza niż grupa graczy w kolejce solo, która nie może nawet komunikować się podczas meczu. W grze takiej jak VALORANT kluczowa jest praca zespołowa i wyczucie czasu, a pięcioosobowy skład prawie zawsze ma przewagę pod tym względem.

Zamiast tego Myth uważa, że powinny istnieć oddzielne kolejki: kolejka solo lub duet dla graczy, którzy grają sami lub ze znajomym, i kolejna dla grup pięcioosobowych. Pomysł ten podsunął także inny streamer Twitcha i były zawodowiec CS:GO Hiko.

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Reklama
Comments