DOŁĄCZ DO NAS

Esport

McLaren Racing rozpoczyna współpracę z Veloce Esports

Redakcja

Opublikowano

dnia

McLaren Racing ogłosił, że nawiązał współpracę z londyńską organizacją Veloce Esports, aby rozszerzyć swój już wcześniej planowany program esportowy. W ramach partnerstwa Veloce Esports będzie zarządzać i rozwijać zespół wyścigowy McLarena.

Veloce Esports będzie zarządzać i rozwijać zespół e-sportowy McLarena, skupiając się na sukcesach z organizowanych imprez oraz rozwoju zawodników i zwiększaniu międzynarodowej obecności zespołu. Wspólnie utworzą też akademię dla przyszłych kierowców, tworząc ścieżkę, która ostatecznie może doprowadzić do reprezentowania McLarena.

Mark Waller, dyrektor zarządzający ds. Sprzedaży i marketingu w McLaren Racing, skomentował partnerstwo w komunikacie: „Z przyjemnością rozpoczynamy nowe partnerstwo z Veloce Esports, skupiając się na dalszym angażowaniu się w nowe, młodsze pokolenie fanów sportów motorowych. Łączenie sił z ambitną i przyszłościową firmą w Veloce jest kolejnym znaczącym krokiem na drodze do wielkiego postępu, który poczyniliśmy już w kategorii e-sportu w ciągu ostatnich kilku lat.

„Popularność i wzrost e-sportu został dobrze udokumentowany w ostatnich tygodniach i tendencja ta będzie się utrzymywać, nawet po wznowieniu wyścigów na torze. Naszym celem jest rozwijanie i pielęgnowanie nowych talentów za pośrednictwem wirtualnej akademii, zwiększanie wydajności naszego zespołu e-sportowego oraz opracowywanie nowych sposobów przyciągania i interakcji z fanami z całego świata. ”

Źródło: esportsinsider.com

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Reklama
Comments