DOŁĄCZ DO NAS

Valorant

Jak otworzyć portal strzałą Sovy na mapie Bind ?

Redakcja

Opublikowano

dnia

Riot Games wallpaper

Portale w VALORANT są zazwyczaj podróżą w jedną stronę, ale wiedza na temat umiejętności Sovy i jego łuku może pomóc w rozwiązaniu wielu problemów.

Pewien gracz o pseudonimie Fickle_Platypus, wymyślił spójny sposób otwierania portalu B na Bind od wyjścia grając agentem Sovą.

A 99.9% Consistent Method to Open the Bathroom Teleporter with Sova Arrows from r/VALORANT

Pierwszym krokiem jest wejście na pudła, które znajdują się w kącie obok wyjścia z portalu. Po wskoczeniu na niego trzeba będzie dokonać pewnych dokładnych pomiarów.

Zrzut ekranu za pośrednictwem Riot Games

Ustawiamy lewy bok swojego HUD’u na krawędź cegły w przyciemnionym kolorze, która wystaje po prawej stronie.

Zrzut ekranu za pośrednictwem Riot Games

Zapytany o sposób wykonania tej sztuczki w rozdzielczości innej niż natywna, gracz zaoferował kolejną wskazówkę. Położenie kursora można z grubsza wyrównać z krzywizną środkowego liścia, a wtedy dolna kropka celownika lekko pokrywa krawędź listka.

Zrzut ekranu za pośrednictwem Riot Games

Następnie wymierz i upewnij się, że nie przesuwasz ani nie przechylasz swojej postaci. Przeszedłeś wymaganą odległość, gdy najwyższa część celownika ledwo ociera się o górną krawędź połamanego klocka na środku.

Zrzut ekranu za pośrednictwem Riot Games

Następnie ustaw strzałę tak, aby odbiła się dwa razy, podskocz i wystrzel “Bolt”. Jeśli zrobisz to poprawnie, strzała powinna ostatecznie odbić się i ostatecznie znaleźć się w portalu, otwierając jednocześnie wyjście i dając Ci chwile na wejście do portalu od drugiej strony.

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Reklama
Comments