DOŁĄCZ DO NAS

Esport

G2 Esports zatrudnia Jordana Bellara na stanowisku Menedżer ds. Rozwoju Rynkowego

Redakcja

Opublikowano

dnia

G2 Esports

Bellar będzie odpowiedzialny za stymulowanie rozwoju komercyjnego G2 Esports w nowej roli, nie tylko w Ameryce Północnej, ale na całym świecie.

Spędziwszy cztery lata w Harris Blitzer Sports & Entertainment przed dołączeniem do G2 Esports, Bellar ma doświadczenie w opracowywaniu strategii partnerstwa i sprzedaży – nie tylko w obiektach sportowych, takich jak Philadelphia 76ers i New Jersey Devils, ale także w obiektach e-sportowych Dignitas i 76ers Gaming Club.

„Jestem podekscytowany dołączeniem do tak utalentowanej grupy na G2. Wszystko, od zespołów po ludzi, jest naprawdę światowej klasy. Naszą wizją jest połączenie kultur sportu, gier i muzyki w celu stworzenia rozrywki 24/7. Będziemy współpracować z najlepszymi światowymi markami, aby przenieść to na wyższy poziom dla naszych milionów wiernych fanów i przyszłych członków # G2Army ”.

Skomentował nową rolę Jordan Bellar

W grudniu ubiegłego roku firma G2 Esports otrzymała inwestycję w wysokości 10 mln USD (7,6 mln GBP) od Josepha Tsai, właściciela Brooklyn Nets i współzałożyciela grupy Alibaba. Stolica jest wykorzystywana do uruchomienia organizacji w Nowym Jorku, która ma zostać otwarta w tym roku.

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Reklama
Comments