DOŁĄCZ DO NAS

CS:GO

ESL One Cologne 2020 bez udziału publiczności, IEM Melbourne przełożone

Redakcja

Opublikowano

dnia

ESL One Cologne 2020, drugie wydarzenie Masters organizacji ESL Pro Tour CS:GO, zostanie rozegrane bez publiczności na żywo z powodu pandemii koronawirusa, ogłosiło dziś ESL.

Organizator turnieju opóźnił także wydarzenie IEM Melbourne. Turniej CS:GO miał wcześniej odbyć się w sierpniu, ale został przełożony na 2021 z powodu COVID-19. Bilety zakupione na oba wydarzenia będą ważne przez następny rok, ale ludzie mogą również skontaktować się z ESL w celu uzyskania zwrotu pieniędzy.

„Po oficjalnym orzeczeniu Niemiec, że do końca sierpnia 2020 r. Nie mogą się odbywać żadne duże spotkania, ogłaszamy, że edycja ESL One Cologne 2020 odbędzie się w tym roku bez udziału publiczności na żywo”

– powiedziało ESL

ESL One Cologne 2020 będzie nadawany między 21 a 30 sierpnia bez udziału publiczności. Nie jest jednak jasne, czy drużyny będą grały za pośrednictwem LAN, tak jak na IEM Katowice w lutym, czy też turniej będzie rozgrywany całkowicie online, jak sezon 11 ESL Pro League.

ESL niedawno dostosował system kwalifikacji do ESL One Cologne. Zamiast zapraszać tylko najlepsze drużyny CS: GO, organizator turnieju będzie wykorzystywać swoje wydarzenia online, takie jak ESL Pro League Season 11, ESL One Road to Rio i DreamHack Masters Spring.

To czwarty duży turniej ESL CS:GO, na który wpłynęła pandemia. Pierwszym był IEM Katowice w lutym. Pierwsze wydarzenie Masters w 2020 r. Musiało zostać rozegrane bez udziału publiczności po decyzji podjętej w ostatniej chwili przez rząd.

W marcu ESL musiała przełożyć Rio Major z maja na listopad i przekształciła ESL Pro League 11 w turniej online podzielony na regiony.

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Reklama
Comments