DOŁĄCZ DO NAS

Fortnite

Czas odliczający rozpoczęcie Fortnite Doomsday pokazuje się w grze

Redakcja

Opublikowano

dnia

Epic Games

Odliczanie czasu można teraz zobaczyć w grze, zrobione było to po to aby poinformować graczy, kiedy wydarzenie Doomsday odbędzie się w Fortnite.

Znamy już Epic Games z tego, że wydarzenia które odbywają się w Fortnite Battle Royale, zazwyczaj odbywają się jako wydarzenia na żywo, pod koniec każdego sezonu. Wydawało się, że Rozdział 2 mógł nie mieć miejsca, ponieważ analizatorzy danych nie mogli znaleźć żadnych plików zdarzeń, ale wygląda na to, że w aktualizacji v12.60 dodano sporo plików, które zostały zaszyfrowane.

Do tej pory w ciągu ostatnich kilku tygodni widzieliśmy kilka kabli dodawanych w pokoju Midasa, a także w menu Battle Pass. Według wycieków istnieje również urządzenie Doomsday, które będzie można zobaczyć w pokoju Midasa i wygląda na to, że to on jest mózgiem stojącym za wydarzeniem na koniec sezonu.

Wydarzenie Fortnite Doomsday i timer w grze

Wiele się spekuluje, kiedy to wydarzenie będzie miało miejsce, ponieważ sezon został przedłużony do 4 czerwca, miesiąc po początkowej dacie zakończenia. Wczoraj w aktualizacji v12.60 badacze danych znaleźli minutnik odliczający w grze, który będzie wyświetlany na górze w menu Agenta, więc wiedzieliśmy, że nastąpi wydarzenie.

Oto jak wygląda Timer:

Timer odliczający rozpoczęcie wydarzenia Doomsday w Fortnite

Odliczanie czasu zobaczysz także w pokoju Midasa. Timer jest wyświetlany na biurku po lewej stronie.

Odliczanie czasu Midas

Eksplorator danych i znany informator ForTory, zauważył również, że aktywowano również pięć włazów znajdujących się w wodzie. Poniżej możesz zobaczyć, jak wyglądają:

Istnieje duże prawdopodobieństwo, że te włazy z czasem staną się bardziej aktywne, prawdopodobnie tworząc ogromne fale w wodzie przed rozpoczęciem wydarzenia Doomsday.

Istnieje teoria, że urządzenie w jakiś sposób eksploduje i spowoduje, że mapa na następne sezony będzie podwodna, ale wydaje się to trochę za daleko. Jak myślisz, co się wydarzy podczas wydarzenia? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Reklama
Comments